Pro veřejnost

Tereza Smutná z Laboratoře molekulární morfogeneze byla oceněna za svůj projekt v národním finále Soutěže vědeckých a technických projektů středoškolské mládeže a také za vynikající úspěchy v oblasti in vitro biologie.
Letošní Dny otevřených dveří proběhly ve dnech 7.-10.11. a zúčastnily se jich nejen středoskolští a vysokoškolští studenti, ale z velké části i děti z mateřských a základních škol. Jejich ohlasy si můžete prohlédnout zde.
Ve středu 25. října 2017 navštívila předsedkyně AV ČR prof. Eva Zažímalová a místopředseda AV ČR Dr. Zdeněk Havlas liběchovskou část ÚŽFG. Reportáž z průbehu jejich návštěvy si můžete přečíst zde.
Jde o výjimečnou vědeckou konferenci s přednáškami špičkových zahraničních řečníků v oboru a potenciálem zásadního ovlivnění výzkumníků v BioMed sektoru v ČR. ...
Týden vědy a techniky Akademie věd ČR je největší vědecký festival v České republice, který zahrnuje přednášky, výstavy, dny otevřených dveří, dokumentární filmy, workshopy, vědecké kavárny a mnohé další aktivity napříč celou republikou i všemi vědeckými obory.
Ve dnech 27. - 29. 9. 2017 se v Košicích uskuteční The 11th Central and Eastern European Proteomic Conference. Více informací zde.
Ústav živočišné fyziologie a genetiky pořádá spolu s dalšími organizacemi a za finanční podpory mezinárodního Visegradského fondu Mezinárodní konferenci věnovanou anaerobní mikrobiologii ISAM 2017.
Archiv aktualit